Zamrzovalnik RNG 50
Zamrzovalniki so narejeni iz izredno kvalitetnih in vzdržljivih materialov. Igrajo pomembno vlogo v stiku z javnostjo., zato je velik poudarek na tem kako zamrznjenje izdelke potencialnim strankam/kupcem pokazati in pravilno predstaviti. Nepogrešljivi so v barih, restavracijah, kavarnah, slaščičarnah, trgovinah, hotelih...
Zamrzovalnik RNG 50 je opremljen s statičnim hlajenjem. Debelina izolacije je 60 mm. Odstranljiva tesnila vrat. Led osvetlitev. Trojno ogrevano varnostno kaljeno steklo. Notranjost iz aluminija. Vrata se zapirajo sama in s tem se prepreči odvečno uhajanje hladnega zraka. Nastavljive police. Nastavljive nogice po višini.
Tehnični podatki
| Tehnične specifikacije | |
| Električna napetost | 230-1N |
| Električna priključna moč | 148 W |
| Hladilno sredstvo | R290 |
| Hlajenje | Statično |
| Izolacija | 60 mm |
| Odtajevanje | Ročno |
| Temperaturno območje | -20 / -15°C |
| Teža | 35 kg |
| Vključena oprema | 2 polici, LED osvetlitev, ključavnica |
| Kapaciteta | 50 l |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 570 x 535 x 530 mm |




